Mesaj gönder
Ana sayfa

Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd

şirket Profili
Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd, endüstriyel makinelerin profesyonel bir tedarikçisidir.Şu anda şirket ağırlıklı olarak otomobil endüstrisi, ev tipi klima endüstrisi, ısıl işlem endüstrisi, elektrik motoru endüstrisi, bağlantı parçaları endüstrisi vb. alüminyum radyatör plastik tank perçinleme makinesi, alüminyum radyatör lehimleme fırını, metal eritme fırınları, elektrikli ısıl işlem fırını, endüstriyel HVAC ekipmanı, vakumlu basınç emprenye ekipmanı, boji ocağı fırını, örgü bant fırını, boru genişletme makinesi, otomatik bükme makinesi, metal zımba kalıbı, vb. .
2008 yılında kurulan şirket, geliştirme ve tasarım, kalite kontrol ve satış sonrası hizmet alanlarında zengin deneyimler kazanmıştır.Şirket, her müşteriye kaliteli ürünler ve mükemmel hizmet sunmayı amaçlamaktadır.Şirket, teknik danışmanlık, kurulum ve test çalıştırma, teknik eğitim ve bakım gibi özenli hizmetler sunar.
Firmamız ayrıca müşterilerin istekleri doğrultusunda standart dışı ürünler de tasarlayabilmektedir.Makine ve ekipmanlarımızı aşağıdaki ülke ve bölgelere ihraç ettik: Tayvan (ÇİN), Vietnam, Tayland, Pakistan, Hindistan, Venezuela, Bolivya, Meksika, Arjantin, Kolombiya, Avustralya, ABD, Kenya, Etiyopya, Katar, Mısır, vb. .
Her potansiyel müşterinin işimizden memnun kalmasını sağlayarak, her bir müşteri için özel gereksinimlerine göre düşünceli çözümler sunabiliyoruz.

 

 

 

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

WUXI WONDERY TİCARET CO. endüstriyel ekipmanların profesyonel bir tedarikçisi konumundadır. 2008 - 2013 yılları arasında yarı otomatik karot makinesi, 100 m / dak. Fin makinesi, yarı otomatik plastik sıkma makineleri, elektrikle sürekli alüminyum lehimleme fırınları gibi piyasaya temel makineler tedarik etti. Makinelerin hepsi yüksek dayanımlı iş gücü gerektiriyordu ve kontrol sisteminde daha az gelişmişlerdi.

Makineler tasarlamak için 2013 yılından 2018 yılına kadar gelişmiş solidworks 3D tasarım sistemini tanıttık ve tasarımımızı operasyon kolaylığı, takım değiştirme kolaylığı ve operatör dostu dokunmatik ekrana odakladık. Verimliliği artırmak, işçiliği azaltmak, kontrol doğruluğunu ve çalışma güvenliğini artırmak için makine tasarımımızı esas olarak iyileştiriyoruz. Mesela çekirdek üreticinin insan emeğini azaltması için servo tipi tüp dağıtım sistemine sahibiz. Verimliliği artırmak için 4 tarafı plastik tank temizleme makinesi var. Kanatçıkları kanatlı tepsilerine toplamak için kanatçık toplama cihazını geliştirdik. Enerji tüketimini azaltmak ve işletme maliyetlerinden tasarruf etmek için gaz ve elektrik tipi alüminyum lehimleme fırını geliştirdik. Tam otomatik karot oluşturucu hattını başlattık (fin makinesinden, çekirdek geliştiricisinden, fin toplama makinesinden çekirdek üreticisine kadar). Geliştirdik Ürünlerimiz için çok sayıda patent aldık ve çalışmalarımızı daha iyi hale getirmek için hala çok çalışıyoruz.

Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd
Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Şirket ticaret

Markalar : WONDERY

No. Çalışanları : 200~300

Yıllık satış : 1-10000000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd Sertifikalar Çin Wuxi Wondery Industry Equipment Co., Ltd Sertifikalar