12mm x 3200mm Hidrolik CNC Gilotin Kıraş Makinesi WDL11K-12×3200 Wuxi Harika
Otomatik Bükme Makinası
537 görüşler
Şimdi konuşalım.
12mm x 3200mm Hidrolik CNC Giyotin Kesme Makinesi | WDL11K-12×3200 | Wuxi Wonderly Wuxi Wonderly Industry Equipment Co., Ltd. gururla sunar: WDL11K-12×3200 Hidrolik CNC Köşe Kesme Makinesi, hassas ve ... Daha fazlasını izle
Ziyaretçi mesajları Mesajınızı bırakın
Şimdi konuşalım.
Daha Fazla Bilgi
İlişkili Videolar
Metal Bakır Boru Max 67mm Diameter 63NC Yarım Otomatik Eğme Makinesi 00:24
Metal Bakır Boru Max 67mm Diameter 63NC Yarım Otomatik Eğme Makinesi